221

یکی بیاد شرح بده اینا ورودیای ما بودن این بیرون اینقدر شلوغ میکردن؟! برگهام! 

(میرود از دانشگاه انصراف دهد :/)

یکیشون اومد دید من این توام رفت ولی چقدر ترسناک که نمیتونم بهتون مثل انسان نگاه کنم. آی هیت می! 

پاشم برم یه گورستان دیگری! :/ 

دیگه چه خبر؟ :) چقد وقته ننوشتم! دیروز داشتم به این فکر میکردم که چقد ما آدما عجیبیم، و هرچقدر سال به سال سخت تر میشه شرایط بازم ما عآدت میکنیم، باهاش کنار میایم و ادامه میدیم! و چقدر بولشت! واقعا چطوری هممون از پسش برمیایم؟ خعلی غریبه :) 

دیگه اینکه من واقعا وقت تلف نمیکنم جدیدا! اصلا و اصلا! به جز خوابیدن که به نظرم حقمه. چون در طول هفته کم میخوابم! (نسبت به انسان نرمال نه، نسبت به خودم. ولی نسبت به انسان نرمال هم کمترین حد ممکن رو میخوابم :") جمعه ها صبح که بیدار میشم دوباره میخوابم و ظهرم میخوابم! خعلی راضیم ازین وضع :دی

بعضی وقتا تو مغزم یه چیزایی میخواد بگه که لعنت بهت که کامل نشدی یه سری چیزارو! از همون اول پرفکشن رو از دست دادی و این حرفا، ولی نمیدونم چرا برام مهم نیست هیچ حس خاصی بهش ندارم :))) 

و اینکه چقدررر برنامه ریزی خوبه ** :))

دیگه اینکه، یه سریال میبینم هرهفته (چون هرهفته یه قسمت میاد آدم جذب میشه ببینه!) بعضی اوقاتم وقت نمیشه، هفته بعدش دو قسمت میبینم :دی 

بعدترش اینکه، انگار روابط عمومیم خوب شده جدی، ولی با وجود این، I'm still not a people person and I like it :) خعلی جاهارو ترجیح میدم تنها باشم و یا صمیمی نشم یا به کسی نگم بیاد! ولی در عین حال با همه حرف میزنم و دوستم و فلان! حس میکنم به یه حد تعادل خوبی رسیده :))

دیگه اینکه اون روزای اول که سختم بود فهمیدن چیزا گذشته و به طرز غریبانه ای همه چیزارو میفهمم *.* و بسیار خشنودم ازین بابت :))) حتی ریاضی یکو :))) (البته فک کنم همه میفهمن، حالا وقتی افتادم میفهمم فهمیدم یا نه :/) 

دیگه اینکه یونی رو دوست میداریم :) (فاینالی!) و کوتاه و بلند شدیم تا به سازش برقصیم. و خعلی وقتا تو برگشت وقتی از پنجره بیرونو نگاه میکنم به آینده فکرمیکنم و برنامه ریزی میکنم. و خعلی خوبه واقعا. خوشحالم :) 

اند ناثینگ اسکرز می انی مور.

و خیلی خیلی خیلی چیزایی که قبلا به خاطر اخلاقم و شخصیتم اذیت میشدم بابتشون یا طرز تفکرم جلومو میگرفت کامل از بین رفته! خودمم نمیدونم چطوری :) ولی خیلی راحت میگیرم همه چیو :)))) اند آی دونت کر :)))))

خب من رفتم یه گورستان دیگری! (:دی!) میرم درسمو بخونم :"))) (چقد بچه خوبیم من :))) )

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها